Ubytovanie

Ubytovanie ponúkame v dedine Cezsoča (adresa Cežsoča 12/B ), ktorá sa nachádza 2 km od mestečka Bovec, ktoré poskytuje plnú občiansku a turistickú vybavenosť (obchody,benzínová pumpa, reštaurácie, pošta, lekár a lekáreň,..). Poskytované ubytovanie je apartmánového typu, každý apartmán má svoje sociálne zariadenie a kuchynku. Kuchynka je vybavená základnym riadom ako príbory, taniere, poháre, hrnce  a panvice, rýchlovarná konvica, umývadlo, chaldnička s mrazničkou utierky a prípravky na umývanie riadu. Postele v izbách majú paplóny a vankúše a sú navlečené v obliečkach takže nieje nutné si nosiť spacáky. Ubytovanie nezahŕňa stravovanie.  Naše ubytovanie je rozdelené do dvoch budov s celkovou kapacitou 9 apartmánov  a celkovým počtom 57 lôžok .V blízkosti ubytovania je niekoľko reštauračných zariadení, apartmány disponujú kuchynkami a na dvore apartmánového domu je k dispozícii rekreanatom plynový gril.

Upozornenie: jeden apartmán môžu zdieľať viaceré skupinky reakreantov!

Podmienkou ubytovania je dodržiavanie nočného kľudu (22:00 - 06:00). V prípade nedodržania nočného kľudu si prervádzkovateľ vyhradzuje právo okamžite odubytovať danú skupinu rekreantov bez nároku na vrátenie zálohy.

Check in pre ubytovanie v našich apartmánoch je najskôr o 16:00 .

Check out pri odjazde je do 09:00.

Pri nástupe na ubytovanie sa platí záloha 50€ ktorá je vratná ak je apartmán odovzdaný vporiadku!

Pred príchodom Prosím volajte našu recepciu na tel. č. +421915942392 - kde s Vami dohodnú príchod na ubytovanie.

Naša základna disponuje nasledujúcimi kapacitami:

BudovaPočetTypPočet osôbČleneniePrístelokcena os./noc
A2apartmán62os. i. + 4os. i.120 €
A2apartmán83os. i. + 5os. i.nie20 €
A1apartmán44os. i.nie20 €
A1apartmán66os. v jednej izbenie20 €
B1apartmán86os. i. + 2os. i.nie20 €
B1apartmán64os. i. + 2os. i.nie20 €
B1apartmán84os. i. + 4os. i.nie20 €

K cene ubytovania sa pripočítava jednorázový poplatok 30€ za upratanie každého samostatného apartmánu. Napríklad ak je skupina v jednom apartmáne poplatok je 1x30€, ak je väčšia skupina a je v dvoch apartmánoch poplatok je 2x30€. Poplatok je za apartmán nie za osobu!

K cene ubytovania sa pripočítava turistická daň ktorá je 2€/os/noc

Cena ubytovania pre rekreantov bez aktivít je 25€/os/noc.

Popis apartmánu pre 6 osôb variant 2+4 (apt A11 a A12):

Apartmán má dve podlažia. V dolnej časti sa nachádza jedna izba s kapacitou ubytovania pre 2 osoby, kuchynka s malou obývačkou, balkón, a sociálne zariadenie. Na poschodí sa nachádza izba s kapacitou pre 4 osoby + možnosť prístelku pre jednu ďalšiu osobu.

Popis apartmánu pre 8 osôb variant 3+5 (apt A14 a A15):

Apartmán má dve podlažia. V dolnej časti sa nachádza jedna izba s kapacitou ubytovania pre 3 osoby, kuchynka s malou obývačkou, balkón, a sociálne zariadenie. Na poschodí sa nachádza izba s kapacitou pre 5 osôb.

Popis apartmánu pre 4 osoby (A13):

Apartmán má dve podlažia. V dolnej časti sa nachádza obývacia izba a sociálne zariadenie.  Na poschodí sa nachádza izba s kapacitou pre 4 osoby. Pred apartmánom sa v samostatnej uzamykacej miestnosti nachádza kuchynka.

Popis apartmánu pre 6 osôb bez možnosti prístelku (A-CHL):

Apartmán má dve miestnosti. Jednu veľkú miestnosť, kde sa v prednej časti nachádzajú  tri dvojposchodové postele   a v zadnej je malá obývacia časť s kuchynkou odkial je vstup do priestrannej kúpelne. Tento apartmán má možnosť parkovať auto priamo pred vchodom.

 

Popis apartmánu pre 8 osôb variant 6+2 (apt B11):

Apartmán má tri miestnosti. Vstupnú halu kde sa nachádzka kuchynka a z ktorej sa prisupuje do jednotlivých izieb a do sociálneho zariadenia. Hlavná (väčšia izba) má kapacitu 6 lôžok. Menšia izba má kapacitu 2 lôžka pričom má výstup na vlastný balkón a terasu.

Popis apartmánu pre 6 osôb variant 4+2 (apt B12):

Apartmán má tri miestnosti a veľkú terasu. Vstupnú halu kde sa nachádzka veľká priestranná kuchynka  z ktorej sa prisupuje do jednotlivých izieb a do sociálneho zariadenia. Hlavná (väčšia izba) má kapacitu 4 lôžka a má výstp na terasu. Menšia izba má kapacitu 2 lôžka pričom tiež má výstup na terasu.

Popis apartmánu pre 8 osôb variant 4+4 (apt B22):

Apartmán má tri miestnosti a veľkú terasu. Vstupnú halu kde sa nachádzka veľká priestranná kuchynka  z ktorej sa prisupuje do jednotlivých izieb a do sociálneho zariadenia. Hlavná (väčšia izba) má kapacitu 4 lôžka a má výstp na terasu. Druhá izba má kapacitu 4 lôžka pričom tiež má výstup na terasu.

Ostatné priestory našej základne:

Terasa s grilom a chillout zónou