Ubytovanie

Ubytovanie ponúkame v dedine Cezsoča (adresa Cežsoča 12/B ), ktorá sa nachádza 2 km od mestečka Bovec, ktoré poskytuje plnú občiansku a turistickú vybavenosť (obchody,benzínová pumpa, reštaurácie, pošta, lekár a lekáreň,..). Poskytované ubytovanie je apartmánového typu, každý apartmán má svoje sociálne zariadenie a kuchynku. Kuchynka je vybavená základnym riadom ako príbory, taniere, poháre, hrnce  a panvice, rýchlovarná konvica, umývadlo, chaldnička s mrazničkou utierky a prípravky na umývanie riadu. V postele v izbách majú paplóny a vankúše a sú navlečené v obliečkach takže nieje nutné si nosiť spacáky. Ubytovanie nezahŕňa stravovanie. V blízkosti ubytovania je niekoľko reštauračných zariadení, apartmány disponujú kuchynkami a na dvore apartmánového domu je k dispozícii rekreanatom plynový gril.

Upozornenie: jeden apartmán môžu zdieľať viaceré skupinky reakreantov!

Podmienkou ubytovania je dodržiavanie nočného kľudu (22:00 - 06:00). V prípade nedodržania nočného kľudu si prervádzkovateľ vyhradzuje právo okamžite odubytovať danú skupinu rekreantov bez nároku na vrátenie zálohy.

Check in pre ubytovanie v našich apartmánoch je najskôr o 16:00 .

Check out pri odjazde je do 09:00.

Pred príchodom Prosím volajte našu recepciu na tel. č. +421915942392 - kde s Vami dohodnú príchod na ubytovanie.

Naša základna disponuje nasledujúcimi kapacitami:

PočetTypPočet osôbČleneniePrístelokcena os./noc
4apartmán83os. dole / 5os. hore120 €
1apartmán33os. v jednej izbe120 €
1apartmán43os. / 1 os. izbynie20 €
1apartmán77os. v jednej izbe120 €
1apartmán64os. / 2os. izbynie20 €
1apartmán52os. / 3os. izbynie20 €

Cena ubytovania pre rekreantov bez aktivít je 25€/os/noc.

Popis apartmánu pre 8 osôb:

Apartmán má dve podlažia. V dolnej časti sa nachádza jedna izba s kapacitou ubytovania pre 3 osoby, kuchynka s malou obývačkou, balkón, a sociálne zariadenie. Na poschodí sa nachádza izba s kapacitou pre 5 osôb.

Popis apartmánu pre 3 osoby:

Apartmán má dve podlažia. V dolnej časti sa nachádza obývacia izba a sociálne zariadenie.  Na poschodí sa nachádza izba s kapacitou pre 3 osoby. Pred apartmánom sa v samostatnej uzamykacej miestnosti nachádza kuchynka.

Popis apartmánu pre 4 osoby:

Apartmán má dve miestnosti. Priestránnú obývačku s kuchynkou kde sa nachádza jedna posteľ a spálňu s kapacitou pre 3 osoby. Zo spálne je vstup do sociálneho zariadenia.

Popis apartmánu pre 6 osôb s možnoťou prístelku:

Apartmán má tri miestnosti. Vstupnú halu kde sa nachádzka kuchynka a z ktorej sa prisupuje do jednotlivých izieb a do sociálneho zariadenia. Hlavná (väčšia izba) má kapacitu 4 lôžka s možnosťou prístelku. Menšia izba má kapacitu 2 lôžka pričom má výstup na vlastný balkón a terasu.

Popis apartmánu pre 5 osôb bez možnoťi prístelku:

Apartmán má tri miestnosti a veľkú terasu. Vstupnú halu kde sa nachádzka veľká priestranná kuchynka  z ktorej sa prisupuje do jednotlivých izieb a do sociálneho zariadenia. Hlavná (väčšia izba) má kapacitu 3 a má výstp na terasu. Menšia izba má kapacitu 2 lôžka pričom tiež má výstup na terasu.

Popis apartmánu pre 6 osôb bez možnosti prístelku:

Apartmán má dve miestnosti. Jednu veľkú miestnosť, kde sa v prednej časti nachádzajú  tri dvojposchodové postele   a v zadnej je malá obývacia časť s kuchynkou odkial je vstup do priestrannej kúpelne

Ostatné priestory našej základne:

Terasa s grilom a chillout zónou