Troj-program (4 dni) - Rafting a kaňoning v Slovinsku

To najlepšie čo môžeš na Soči za štyri dni zažiť!

Rafting a kaňoning v Slovinsku v doline rieky Soče patrí k unikátom nielen Slovinska ale takmer celej Európy. Krištáľovo čistá voda Soče, nádherná príroda Julských álp a široké portfólio aktivít ktoré tu nájdete zaradilo dolinu Soče medzi TOP 10 najkrajších miest Európy. My to už ale vieme dávno, keďže rafting a kaňoning v Slovinsku  poskytujme viac ako 20 rokov, čím sme zároveň najdlhšie pôsobiacu cestovnú kanceláriu v tejto oblasti.

I keď našou špecializáciou je najmä rafting, kaňoning a outdoorové športy, tak v ostatných smeroch sa tu tiež nestratíme. V posledných rokoch poskytujeme pre našich rekreantov aj ubytovanie v apartmánoch kúsok od brehu Soče, ktoré sa každým rokom snažíme zkvalitňovať, aby ste si okrem aktívnej dovolenky mohli užiť aj relax, zábavu a pohodu po večeroch. A práve skĺbením aktívnej dovolenky, nádherného prostredia doliny Soče a ubytovania v našom útulnom penzióne vznikol náš TROJ-Program ktorý za viac ako 20 rokov vyskúšali tisíce spokojných rekreantov.

Troj-program Rafting (4 dni)

(2x rafting na rieke Soča, 1x kaňoning na potoku Sušec, ubytovanie na 3 noci  v apartmánoch)

“Rafting

Rafting na rieke Soča, v nádhernej prírode Julských Álp

Náš Troj-program je synonymom aktívnej dovolenky v nádhernom prostredí. Počas troch dní zažiješ 2x rafting na rieke Soča a kaňoning na potoku Sušec ktorý patrí medzi naše najviac FUN programy. Po akčných programoch si môžeš oddýchnuť a načerpať nové sily pod vodopádmi, pri horských jazierkach alebo len tak na neuveriteľných vyhliadkach, ktoré dolina Soče ponúka.

Samozrejmosťou tohto programu je aj ubytovanie, ktoré ponúkame v apartmánoch pre 4 až 8 osôb. Večer teda môžeš stráviť s kamarátmi pri grilovačke alebo len tak posedávaním na brehu rieky a užívaním si okolitých výhľadov. Malú ochutnávku z tohoto programu nájdeš na videách nižšie:

 

 

Troj-program Rafting obsahuje: 2 x rafting na rieke Soča, 1 x kaňoning na potoku Sušec, ubytovanie v apartmáne na 3 noci plus kompletnú výstroj na rafting a kaňoning.

Všetko toto zažiješ len za 181€/os

Troj-program Kaňoning (4 dni)

(1x Rafting na rieke Soča, 1 x kaňoning na potoku Sušec, 1x kaňoning na potoku predelica alebo fratarica, ubytovanie na 3 noci  v apartmánoch)

“Rafting

Rafting a kaňoning v Slovinsku, Kańoning na potoku Fratarica - Zipline na katedrále

V posledných rokoch sa na základe neustáleho dopytu po nových výzvach zrodil akčnejší – kaňoningový variant nášho Troj-programu.  Rafting na rieke Soča a kaňoning na potoku Sušec je v tejto variante doplnený o kaňoning na potoku Fratarica kde zažijete aj ZIPLINE,  45 metrové zlaňovanie vo vodopáde a skoky do vody v nádhernom prostredí.

Tento variant je vhodný najmä pre akčnejšie povahy a pre tých ktorý sa neboja nových výziev. Aj pri tomto programe je ubytovanie samozrejmosťou. V tomto programe sa dá navyše vybrať či máte záujem o kaňoning na potoku Fratarica alebo kaňoning na potoku Predelica. Pri výbere ti pômôžu aj videá nižšie.

 

 

Trojprogram kaňoning obsahuje: 1 x rafting na rieke Soča, 1 x kaňoning na potoku Sušec, 1 x zlaňovací kaňoning na potoku Predelica alebo Fratarica (podľa vlastného výberu/ podľa harmonogramu) ubytovanie v apartmáne na 3 noci.

Všetko toto zažijete len za 201€/os

Prečo navštíviť dolinu Soče a jej aktívne programy s nami?

• Pretože máme viac ako 20 rokov skúsenosti s raftingom a kaňoningom na Soči
• Splavili a zlanili sme tisíce spokojných rekreantov
• Všetci naši inštruktori sú certifikovaný a pravidelne preškoľovaný
• Sme jediná cestovná kancelária zo Slovenska, ktorá so slovensky hovoriacimi inštruktormi zabezpečuje aj zlaňovací - náročnejší kaňoning.
• S nami zažiješ zábavu na vode ale i mimo nej
• Poskytujeme garanciu okamžitého vrátenia zálohy v prípade uzavretia hraníc kvôli COVID opatreniam
• Naša outdoorová základňa a ubytovanie sa nachádza kúsok od brehu rieky Soča
• Máme kapacity aj pre väčšie skupiny a team-buldingy

To ale nie je všetko! So zájazdom s nami získaš aj:

 

Triko k zájazdu zadarmo

Každý z účastníkov Troj-programu dostane tričko z motívmi Soče

 

Ubytovanie v apartmánoch v cene 

Apartmány pre 4-8 osôb plus chillout a grill zóna k dispozícií pre Váš oddych a zábavu

Šanca vyhrať ďalší pobyt ZDARMA

Odfoť , taguj  a každé 4 týždne hráš o Troj-program zadarmo

Ak teda chceš zažiť  super zábavu nielen na vode, ale aj mimo nej, tak neváhaj a prihlás sa!

Čo vravia naši rekreanti, ktorý zažili rafting a kaňoning s nami?

Naši rekreanti o nás:

"Parádny víkend cez deň nabitý akčnými aktivitami (aspoň pre mňa), po obede vychádzky v doline Soče a večer pohoda s kamošmi pri grile"

Eva 30 (Bratislava)

 

"Za mňa najlepšia akčná dovolenka. Zážitok z Fratarice bola úplná topka. Najprv 45m spúštanie na lane vo vodopáde a potom parádny zipline. Kto sem pôjde musí zažiť!"

Peter 33 (Poprad)

 

"Na Soči s AAC som bola už dva krát. Za mňa bol najlepší rafting na hornej Soči, hlavne prejazd tým úzkym kaňonom a výhľady nad dolinou kam nás zobrali."

Jana 25 (Trnava)

 

Ak Ťa naša ponukla raftingu a kaňoningu v Slovinsku zaujala, tak neváhaj, prihlás sa a príď si užiť nazabudnuteľné chvíle s nami!