RAFTING NA TARE - 5 dní

24-29.5

1 až 4

5 dní

3 dni na vode

2500 km

Splav najhlbšieho kaňonu Európy

12 miest

550€/ os.

PROGRAM ZÁJAZDU

Deň 1

Odchod z Bratislavy v skorých ranných hodinách, presun do kempu pri Boračko jazero

Deň 2

Splav Neretvy

Deň 3

Presun na Taru

Deň 4

Splav Tary - 1 deň

Deň 5

Splav Tary - 2 deň

Deň 6

Návrat na Slovensko

Vidieť niečo nové alebo oživiť spomienky? Poďte s nami za novými zážitkami alebo oživiť staré spomienky na Balkán. Naša cestovka pred pár rokmi pravidelne organizovala nezabudnuteľné výlety do odľahlejších ale o to zaujímavejších častí Balkánu. Rozhodli sme sa obnoviť  túto parádnu tradíciu a pre tých, čo tam ešte neboli priniesť nové zážitky, spoznať nové rieky a miesta a zažiť niečo nové. Pre Vás, čo Ste si s nami v minulosti tento výlet užili, prinášame možnosť zopakovať si túto parádnu dovolenku aj keď nemáte veľa dní dovolenky navyše. Tento 5 dňový program vás počas dvojdňového splavu prevedie najhlbším kaňonom Európy  - rieky Tary a potom  taktiež nádherným prostredím rieky Neretvy. Ak stále ešte váhate  tak sa rozhodujte rýchlo kedže tento zájazd je len jeden za rok a počet miest je obmedzený!!!

Tara

Veľké vlny, divoká voda, veľa zábavy a splav najhlbšieho kaňonu Európy a druhého najhlbšieho na svete.  Toto všetko na Vás čaká počas splavu kaňonu rieky Tary, ktorý sa nachádza v národnom parku Durmitor na hraniciach medzi Bosnou a Hercegovinou a Montenegrom. Splav bude trvať dva dni, spať budeme v kempe uprostred kaňonu čo Vám zabezpečí jedinečný zážitok a pridá atmosféru expedície.

Neretva

Kryštáľovo čistá voda, nádherné pereje a scénincké okolie dotvárajú raftingu na Neretve osobitné čaro. Ak budete mať štastie zbadáte aj korytnačky v jazerierkách medzi perejami.

CENA ZAHŔŇA

  • dopravu minibusom
  • rafty a komplet výstroj : neoprén, pádlo, prilba, vesta
  • inštruktora
  • permity na rieky
  • sprievodné vozidlo počas splavu
  • ubytovanie – kemp / chatky

CENA NEZAHŔŇA

  • stravu
  • cestovné poistenie