Rafting je hlavnou činnosťou našej CK. Náročnosť programov a výber úsekov prispôsobujeme aktuálnej situácii a fyzickým možnostiam rekreantov. V praxi to znamená že na programe sa môže zúčastniť každý bez rozdielu veku a zdatnosti. Našou prioritou je bezpečnosť rekreantov o čom aj svedčí naša dlhoročná prevádzka bez vážnejšieho úrazu.

Rafting v Slovinsku na rieke Soča je hlavnou činnosťou našej cestovnej kancelárie. Keďže máme v Slovinsku stálu základňu, prevádzkujeme rafting na rieke Soča a canyoning v okolitých kaňonoch Julských Álp denne. Patríme tu k najväčším poskytovateľom služieb a v mnohom predčíme aj domáce agentúry.

Splavný úsek závisí od ročného obdobia, stavu vody a počasia. Zvyčajne splavujeme nasledovné úseky :

Horná Soča (Velika korita – Čezsoča)
Stredná Soča (Čezsoča – Srpenica 1)
Spodná Soča (Srpenica 1 – Trnovo)
Rafting ponukame na raftoch typu:

R6 – veľký raft s kapacitou max 7 osôb + inštruktor

R2 – malý raft s kapacitou 2 alebo 3 osoby, zvyčajne bez inštruktora, ten ide na doprovodnom rafte alebo kajaku.

RAFTING NA SOČI

Ako jeden z programov ponúkame možnosť vyskúšat kajakovanie na Soči pod vedením skúsených inštruktorov. Kajakovú školu ponúkame len ako variantu poobedného programu. Maximálny počet osôb na program je 5 osôb. Tak neváhajte a rezervujete si svoj poobedný program k zájazdu už teraz.

KAJAKOVANIE NA SOČI

POZN: Tento poobedný program nie je súčasťou žiadneho balíka programov a preto je ho nutné rezervovať a vyplatiť samostatne.

Okrem jednotlivých programov raftingu si môžete vybarť aj rafting ako súčast balíčka napríklad TROJ-PROGRAM v ktorom je cena zvýhodnená oproti klasickej cene a okrem toho sa v tomto balíku nachádza aj kaňoning a ubytovanie.

Tento rok sme si pre Vás k 20. výročiu založenia cestovnej kancelárie pripravili aj špeciálny program a to – RAFTING na BALKÁNE. Tento program bol zaradený do našej ponuky kedysiu a vzľadom na jeho veľký úspech sme sa rozhodli opäť zaradiť tento program do našej ponuky ako 9 dňovú verziu počas ktorej splavíte Taru ktorá preteká  cez najhlbší kaňon Európy, Neretvu, Mrežnicu a Unu.