O NÁS

AAC je cestovná kancelária, ktorá ako prvá začala na Slovensku propagovať komerčný rafting a kaňoning. Už názov AAC (Aqua Adrenalín Černý) prezrádza, čo je programom našich zájazdov. Pod dohľadom našich inštruktorov, ktorí majú medzinárodnú licenciu IRF (International Rafting Federation), budete splavovať dravé európske rieky. Vašimi guidmi (inštruktormi) budú ľudia s dlhoročnými skúsenosťami a športovými úspechmi. Pri kaňoningu sa o Vašu bezpečnosť postarajú  inštruktory s licenciou inštruktora kaňoningu.

Naša CK prevádzkuje stálu základňu na rieke Soča v Slovinsku, kde patrí k popredným poskytovateľom služieb v cestovnom ruchu so zameraním na rafting a kaňoning (canyoning). Počas sezóny tu obslúžime stovky spokojných rekreantov. Informácie o našej základni na soči nájdete v sekcii “Ubytovanie“.

Naše zájazdy sú vhodné pre všetky vekové kategórie a k účasti na nich nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti z raftingu a kaňoningu. Naša cestovná kancelária umožňuje pre uzavreté kolektívy vytvoriť program špeciálne podľa Vašich požiadaviek, čo sa týka výberu termínu, miesta a dĺžky pobytu, ako aj druhu aktivít.

Okrem raftingu a kaňoningu može byť program zameraný na cykloturistiku, vysokohorskú turistiku,klasickú vodnú turistiku – splavy všetkých slovenských riek, skialpinistické túry, lyžovanie na ľadovcoch od apríla do septembra, spojené s raftingom na ľadovcových riekach.

Ako jediná cestovná kancelária ponúkame v cene raftingu  aj LOKÁLNU DOPRAVU v rámci Slovinska, čize vaše auto nemusíte ničiť na offroadových cestách a ušetríte tak aj na pohonných hmotách.