BLACK BROS – OBLEČENIE A VÝBAVA NA VODU

Ak Ťa už nebaví používať  výstroj, ktorú zapožičiavame a chcel by si vlastniť svoju výstroj ponúkame Ti výstroj z našej dielne. Vodácka výstroj Black Bros bola vyvinutá na základe našich dlhoročných skúseností v oblasti raftingu, kaňonigu a kajakovania s dôrazom na vysokú životnosť, funkčnosť a v neposlednom rade príjemné nosenie tzv. comfort fit a to navyše za prijateľnú cenu. Ak sa Ti teda niečo zapáčilo napíš nám na náš email rafting@rafting.sk alebo si výstroj môžeš vybrať spolu zo zájazdom prípadne ľubovolným programom. Pri výbere s niektorým z programov ponúkame zvýhodnené ceny na celý sortiment z našej dielne Black Bros (každý absolvovaný program Ti prináša zľavu na nákup produktov Neoprén Neo 3.0, Bunda Trinity 3.0, Vesta Jones 3.0, Vesta Sentinel vo výške  4 € za každý absolvovaný program, v prípade záujmu určite kontaktuj zodpovednú osobu na rafting@rafting.sk). Momentálne ponúkame výstroj z kolekcie MATRIX.

Neoprén NEO 3.0

Predstavuje základnú rada neoprénov typu Long John.  Je vyrobený z 3 mm neoprénu s vystužou z kordúry na kolenách a zadku pre väčšiu výdrž a na zapínie je použitý robustný YKK zips. Dostupný je vo veľkostiach XS, S, M, L, XL, XXL.

Cena 62,1 €

Bunda TRINITY 3.0

Neopénový bunda TRINITY je vyrobená z 3 mm neoprénu, na lakťoch je vystužená kordúrou a na zapínanie je použitý YKK zips. Dostupná je vo veľkostiach XS, S, M, L, XL, XXL.

Cena 55,10 €

Vesta JONES 3.0

Neoprénová vesta vyrobená z 3 mm neoprénu ako prémiová výbava. Je vhodná pre tých, ktorý sa pri raftingu radi opália alebo pre tých, ktorý potrebujú extra dávku izolácie.  Dostupná je vo veľkostiach XS, S, M, L, XL, XXL.

Cena 40 €

Ponožky APOC 3.0

Neoprénové ponožky z 3 mm neoprénu. Dostupné vo veľkostiach: 4-5, 6-7, 8-9, 10-11, 12-13.

Cena 10,80 €

 

Boty DOZER 5.0

Neoprénové boty z 5 mm neoprénu s robustnou gumovou podrážkou. Dostupné vo veľkostiach: 4-5, 6-7, 8-9, 10-11, 12-13.

Cena 26,10 €

 

Prilba RAFTER

Univerzálna prilba s jednoduchým nastavením vhodná pre rôzne druhy outdoorvých aktivít. Má bezpečnostný certifikát CE.

Cena 26,10€

Plávacia vesta SENTINEL

Ultimátna vesta, ktorá bola vyvíjaná špeciálne pre potreby raftingu a vodných športov so zameraním na dlhú životnosť a vysoký výtlak.  Má bezpečnostný certifikát ISO N. Dostupná je vo veľkostiach S-M, L-XL.

Cena 62,10 €

Na ďalších výrobkoch sa stále pracuje :)